Atskats uz 2023.gada sezonu

Atskats uz MMC Patrioti 2023.gada sezonu:
1. Gads tika uzsākts ar MMC Patrioti galda tenisa un zoles turnīru. Zolīti uzvarēja Evija, bet galda tenisā labākais bija prezidents Gatis. Sveicam atkārtoti!
2. 2023.gada 1.aprīlī MMC Patrioti piedalījās Perkūnas MMC 15.gadu jubilejā Kauņā, Lietuvā. Joprojām patīkamas atmiņas no izcila pasākuma.
3. Motosezona tika atklāta 29.aprīlī. Kā vienmēr devāmies uz militaro bāzi Ādažos, lai atcerētos kritušos biedrus. Protams veicām kopīgu braucienu un diena tika noslēgta kluba mājā Salaspilī.
4. 2023.gada 4.maijā MMC Patrioti pirmo reizi vēsturē piedalījās reģionālajā militārajā parādē Alūksnē. Rīts bija dzestrs, -3 grādi, bet as netraucēja piedalīties un papildināt militaro parādi. Parādi organizēja Latvijas armija un NBS Apvienotais štābs.
5. 2023.gada 27.maijā MMC Patrioti ar Salaspils novada pašvaldība atbalstu organizēja moto pasākumu “PATRIOTI SALASPILĪ”. Kopīgs brauciens, sacensības, izklaides, mūzika un hokejs vienoja visus pasākuma dalībniekus.
6. 2023.gada 10.jūnijā bijām arī Balvos pie Mc Wheels In The Wind uz pasākumu Moto vasara 19. Piedalījāmies dažādās aktivitātes. Protams, ka alus dzeršanas sacensībās uzvarējām.
7. Līgo dienā (23.jūnijā), kā parasti devāmies uz Igauniju, kur piedalījāmies ikgadējā “Lāpu braucienā”. Lielisks pasākums!
8. 28.jūnijā organizējām 3D printēto astīšu sūtīšanu uz Ukrainu. MMC Patrioti ziedoja līdzekļus Savvaļas Bitēm, lai ar 3D printeriem izdrukā astītes, kuras tiek izmantotas Ukrainā (ar dronu palīdzību munīcija tiek nomesta precīzi uz likumīga mērķa).
9. Free Hawks MC 25.gadu jubileja tika atzīmēta 2023.gada 1.jūlijā, Madonā. MMC Patrioti piedalījās kuplā skaitā. Dragreisā 2.vieta un veiklības braucienā 1.vieta.
10. 15.jūlijā piedalījāmies Kurland bike meet pasākumā, kuru organizēja VBO. Brauciens pa Ventspili bija iespaidīgs.
11. Papildus 15.jūlijā MMC Patrioti piedalījās Suntažu 800 gadu svinībās.
12. 22.jūlijā Rēzeknē notika MC Lielceļa klaidoņi pasākums. Spītējot lietum un vējam – pasākums bija izdevies. Visspilgtāk atmiņā palika sacensības dāmām ar “labumu” meklēšanu siena kaudzē. Galvenā balva bija iespaidīga un cerams noderīga balvas ieguvējai. Tie, kuri bija klāt redzēja balvu.
13. 31.jūlijā MMC Patrioti atbalstīja fondu NAMEJS. Pasākumā, ar močiem, tika izvizināti Ukrainas bērni. Pasākumā piedalījās VBO, Free Hawks MC un citi motoklubi. Slava Ukrainai, varoņiem slava!
14. MC Vēja brāļu ordenis no 11.-13.augustam Saulkrastos organizēja moto pasākumu par godu VBO 27.gadu jubilejai. Šajā pasākumā arī piedalījāmies.
15. RC Vanemana pasākumā “VIKINGS RIDE” Talsos arī piedalījāmies. Tas tika organizēts 2.septembrī. Atrakcijās rezultāti nebija iepriecinoši, bet galvenais ir piedalīties.
16. Piedalījāmies arī VBO organizētajā “POKER RUN”, kurš notika 16.septembrī. Labi izbraucāmies – ~550km, 9 punkti paņemti. Kārtīs neveicās. Braucot mājās, secinājām, ka vienam spēkratam ir izdegusi tuvās gaismas lampiņa. Atvainojamies, ja kāds pa ceļam tika apžilbināts braucot ar “tālajiem”.
17. 2023.gada 7.oktobrī MMC Patrioti noslēdza 2023.gada motobraukšanas sezonu. Atcerējāmies vasaras piedzīvojumus un ideju līmenī (brainstorm) padomājām par 2024.gada sezonu.
Jāpiebilst, ka daži biedri šobrīd nav Latvijā un arī arzemēs brauc ar močiem. Kā arī vairāki biedri bija ceļojumos uz Eiropu (Rumānija, Itālija u.c. valstis).
MMC Patrioti, Mums ir ar ko lepoties 2023.gada sezonā. Ziemojam motociklus. Drīz jau pavasaris, kad atkal varēs braukt ar motocikliem. Esam gatavi jauniem piedzīvojumiem.

Leave a Comment